Çözümler

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri:
Maksimum Güvenlik, Optimum Koruma

Gelişmiş güvenlik sistemlerimizle, işletmenizi ve değerlerinizi her türlü riskten koruyun.

Yangın Alarm

Erken uyarı ile yangın riskini minimize edin, can ve mal güvenliğini sağlayın.

Acil Anons ve Seslendirme

Etkili iletişim ve acil durum yönetimi için zorunlu anons sistemleri.

CCTV (Güvenlik Kamerası)

24/7 gözetim sayesinde, işletmenizin kesintisiz güvenlik sağlayarak emniyeti garantileyin.

Geçiş Kontrol

Yetkilendirme ve erişim kontrol ile iş yerinizin güvenliğini üst düzeye çıkararak, yetkisiz girişleri önleyin.

Sınır Hattı Güvenliği

Alanınızın güvenliğini maksimize edin; sınır hattı güvenlik çözümlerimizle koruma sağlayın.

Yangın Alarm

Konutlar, fabrikalar, eğitim tesisleri, sağlık tesisleri vb. binalarda, bina içerisinde olası bir yangın tehlikesine karşı duman veya aleve duyarlı olan yangın sensörleri, yangın ihbar butonları ve bu ürünlere bağlı yangın kontrol panellerinin otomatik ve koordineli şekilde çalışmasını kapsar.

Sistem çalıştığında sisteme bağlı yangın sirenleri hem sesli hem de görsel olarak alarm durumuna geçer, arayüz modülleri veya entegrasyon yazılımları ile bina yangın senaryosuna bağlı çevre sistemler ile haberleşir.

Amaç tüm tesiste, yangını başlangıç aşamasında fark edip gerekli önlemlerin alınmasını sağlamaktır.

En son teknoloji yangın alarm sistemlerimiz, erken tehlike algılama ve acil durumlarda hızlı müdahale sağlar. Gelişmiş entegrasyon özellikleriyle bina sistemleriyle uyumlu çalışır, kolay yönetim ve düzenli bakım hizmetleri sunar.

Erken Tehlike Algılama

Hızlı ve hassas yangın tespiti.

Entegre Güvenlik Çözümleri

Acil durum sistemleriyle uyum.

Kullanıcı Dostu Yönetim

Kolay kontrol, etkili müdahale.

Acil Anons ve Seslendirme

Seslendirme ve acil anons sistemleri, binalarda müzik yayını ve acil durumlarda insanların bilgilendirilmesi ve tahliyesi için kullanılırlar.

Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu hacimlerde hoş bir ambiyans sağlamak iken, acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır.

Kurulan sistemler, yangın algılama ve alarm, havaalanlarında kullanılan uçuş bilgi sistemleri gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilmekte, otomatik anonslar ve bilgilendirme mesajları önceden programlanarak sisteme verilebilmektedir.

Tesis ettiğimiz sistemlerde, tüm uluslararası güvenlik standartlarını sağlamanın yanı sıra, basit bir analog sistemden, çok fonksiyonel dijital sistemlere kadar geniş bir ürün portföyüne sahip olmanın avantajlarını da müşterilerimize sunmaktayız.

Acil Durum Yönetimi

Anlaşılır ve zamanında yapılan acil anonslarla işletmenizin tüm bireylerini bilgilendirin ve yönlendirin.

Entegre Sistem Çözümleri

Yangın algılama ve uçuş bilgi sistemleriyle tam entegrasyon.

Çok Fonksiyonel Teknoloji

Analogdan dijitale, geniş ürün yelpazesi ile esnek çözümler.

CCTV (Güvenlik Kamerası)

Günümüzde pek çok alanda güvenlik önlemleri kapsamında en yaygın kullanılan sistem olan CCTV (kapalı devre kamera sistemi) sadece belirli bir cihaza kayıt yapan, başkalarının erişebileceği açık bir ağ kullanmayan sistemdir.

Sistem, bir monitöre ve/veya video kaydediciye veri ileten en az bir kameradan oluşur. Aktarılan veri, video ve ses veya sadece video olabilir.

CCTV sistemlerimiz, günümüz güvenlik ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Yüksek çözünürlüklü ve gece görüş özellikli kameralarımızla net gözetim sağlar, gelişmiş hareket algılama teknolojisiyle anında uyarılar gönderir. Kullanıcı dostu arayüzler ve mobil cihazlar üzerinden uzaktan erişim özellikleriyle kolayca yönetilir. Hem ticari hem de konut alanları için uygundur ve her aşamada profesyonel destek sunarız.

Yüksek Çözünürlüklü Gözetim

Net görüntüler için yüksek çözünürlüklü kameralarla her detayı yakalayın.

Gece Görüşü ve Hareket Algılama

Gece görüş özellikleri ve hareket algılama ile 24/7 güvenlik sağlayın.

Uzaktan Erişim ve Kolay Yönetim

Mobil cihazlar üzerinden her yerden kolayca yönetim ve erişim imkanı sunar.

Geçiş Kontrol

İşletmenize ait tesislerinizde personel ve ziyaretçilerin bina içindeki hareketini kolaylaştırmak için yetkisiz girişlere karşı maksimum koruma sağlamanız gerekir.

Acil bir durumda, sadece işletmeniz için değil, insanların yaşamları da Geçiş Kontrol sistemlerinin güvenilir bir şekilde işleyişine bağlıdır.

Erişim kontrolünün yetkilendirilmesi, yönetilmesi ve istenilen şekilde raporlanması için size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Geçiş kontrol sistemlerimiz, gelişmiş biyometrik ve kartlı erişim seçenekleri sunarak, tesislerinizde güvenliği ve verimliliği artırır. Ayrıca, özelleştirilebilir erişim hakları ile farklı kullanıcı grupları için detaylı erişim politikaları oluşturmanıza olanak tanır.

Yetkilendirme Kontrolü

Kimin ne zaman erişim sağladığını kontrol eder.

Acil Durum Hazırlığı

Acil durumlarda güvenli ve hızlı tahliye imkanı.

Özelleştirilebilir Çözümler

İşletmenize özel erişim kontrol çözümleri.

Sınır Hattı Güvenliği

Korunacak mekanların mümkün olan en dış̧ bölgesini (bahçe, duvar, çit gibi) çevreleyen hat boyunca, diğer elektronik güvenlik sistemlerine entegre edilerek tesis edilir.  Böylece olası bir tehdit anında nokta veya zone bazlı alarm üretilerek önceden belirlenmiş senaryolara göre çevre sistemler ile entegrasyon anlık olarak sağlanır ve veriler arşivlenir.

Çevre Güvenlik Sistemlerimiz, ileri teknoloji sensörler ve kameralarla donatılmıştır, böylece korunan alanın tamamında etkili güvenlik sağlar. Sınır Güvenlik Sistemi, Boru Hattı Koruması ve Data Hatlarının Korunması gibi çözümlerimizle, her türlü yapı ve tesise uygun güvenlik önlemleri sunuyoruz. Bu sistemler, diğer güvenlik sistemleriyle entegre çalışarak, tehditlere karşı hızlı ve etkin bir müdahale olanağı sağlar. Ayrıca, olay kayıtları tutarak güvenlik ihlallerinin derinlemesine incelenmesine ve gelecekteki stratejilerin geliştirilmesine olanak tanır.

Yapıların fiziksel durumlarına göre aşağıdaki alternatiflerden en uygun çözüm kullanılır.

Sınır Güvenlik Sistemi

Kilometrelerce uzanan sınırlarda, noktasal güvenlik ihlallerinin tespiti için gelişmiş teknoloji kullanarak kesin ve hızlı bir güvenlik çözümü sunuyoruz.

Boru Hattı Koruması

Boru hattının üzerinde meydana gelen kazı faaliyetlerini ve araç hareketlerini boru hasar görmeden önce tespiti.

Data Hatlarının Korunması

Lazer tabanlı fiber optik algılama teknolojileri kullanılarak, izinsiz veya plansız tehditlerin hızlı ve kolay bir şekilde tespiti.

İletişim

Birlikte Çözüm Üretelim

Sorularınız, geri bildirimleriniz ve projeleriniz hakkında konuşmak için buradayız. Tecrübeli ekibimiz, ihtiyaçlarınıza özel çözümleri bulmanızda size yardımcı olmak için hazır.

Formu doldurarak veya belirtilen iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşarak taleplerinizi bize iletin.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience

2

We do a discovery and consulting meting

3

We prepare a proposal

İşbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.